Předběžné zjištění zájmu o vzdělávací kurz zdarma

Obec dostala nabídku kurzu zdarma pro občany, kteří mají zájem dozvědět se víc o využívání umělé inteligence. Kurz by byl rozdělen do čtyř studijní bloků po 4 hodinách. Při výuce by byl vždy poskytnut počítač zdarma. Kurz je zakončen testem a účastníci kurzu obdrží o jeho absolvování certifikát. Účastnit se mohou studenti, zaměstnanci, nezaměstnaní, důchodci … Termín kurzu bude domluven podle preferencí zájemců. V našem případě spíše uvažujeme o výuce někdy mezi pátečním odpolednem a sobotním večerem, ale budeme rádi, pokud nám dáte vědět, kdy by to pro vás bylo vhodné.

Kurz bude zahájen někdy na podzim. Pro pořádání kurzu je podmínka účasti minimálně 12 osob.

Bližší informace k obsahu kurzu najdete ZDE. Obsah kurzu je stejný pro všechny a není jen pro úředníky. Proto se nelekejte informací o práci úředníka. Osnova kurzu je ZDE

Prosím, v případě zájmu o kurz, nám dejte obratem vědět.